Két nap kaland, hatalmas élmények-a 7.A szemével
Budapest, a hideg tél és a nagyváros varázsa MAGYARSÁG HÁZA és a MAGYAR MENYEGZŐ február 2. hétfő Hétfő hajnalban még a város is aludt, amikor mi már izgatottan gyülekeztünk a vasútállomáson. A 7.A osztály számára ez nem egy átlagos nap volt – kezdődött a projekthét, és már a vonat indulásakor érezni lehetett: ebből nagy élmény lesz. Az InterCity…
